L'Hospitalet de l'Infant
Hotely a apartmány L'Hospitalet de l'Infant, všechna ubytování v L'Hospitalet de l'Infant
3 hvězdičkové hotely v L'Hospitalet de l'Infant
Zobrazit více + Méně -
4R Meridia Mar
Cesar Gimeno, 29, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Nacházející se 5 km od Torre de Masriudoms, hotel 4R Meridia Mar L'L'Hospitalet de l'Infant má plavecký bazén. Hotel nabízí také hostům Wi-Fi ve veřejných prostorách.
Medplaya Hotel Vistamar Costa Dorada
C/ Del Mar 22, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Umístěný 3 km od Pláž El Torn, hosté 3-hvězdičkového Medplaya Hotel Vistamar Costa Dorada L'L'Hospitalet de l'Infant mohou najít rovnou střechu k opalování a sluneční terasu on-site. Hotel nabízí…
Hotel Villaclara
C.N 340 Km 1127, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Hotel Villaclara, nacházející se 2 km od Club Nautic Hospitalet Vandellos ve městě L'Hospitalet de l'Infant, nabízí po celém ubytování sejf a úschovnu zavazadel.
Hotel Sancho
Via Augusta, 6, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Komfortní Hotel Sancho je v 25-minutové pěší vzdálenosti od Secalu Park ve městě L'Hospitalet de l'Infant. Pro hosty je k dispozici zdarma 24-hodinová bezpečnostní služba a úschovna zavazadel.
Doporučené hotely v L'Hospitalet de l'Infant
Zobrazit více + Méně -
- Apartmán Hospit1
- Oliveres
- Bungalow-Park Las Dos Tartanas
- My2Ndhome
- Apartmán Arena
- Vila Beautiful Seafront House
- Vila Casa Cal Cot
- Apartamento Con Terraza, Vistas Playa Y Montana
- Vila Domatsea Casa Provenzal
- Poolvilla Michelle In Strandnaehe
- Vila Uhc Arenal Family Complex
- Vila Casa Bowa
- Apartamento Hifrensa
- Apartmán Costa Linda 108
- Apartmán 1ª Linea Reformado Y Perfecta Ubicacion Frente Al Puerto Deportivo
- Vila Uhc Bosque II Family Complex
- Apartmán Arenal
- Apartmán Costa Linda 113
- Apartmán Vista Azul
- Arenda Pino Alto Masia4
- Little Love
- Apartamento Primera Linea De Mar
- Apartmán Arcos Del Mar - Litoral Costa Dorada
- Apartmán Litoral Costa Dorada - Arcos Del Mar A
- Precioso Apartamento En L'Hospitalet De L'Infant
- Arenda Pino Alto Holiday Home Martin 29
- Apartamentos Franch
- Apartmán Acacias Playa
- Vila Casa Franch
- Apartmán Carme
- Apartmán Uhc Costa Linda Family Complex
- Apartmán Uhc Arco Del Sol Family Complex
- Apartmán Siesta
- Apartmán Costa Linda 201
- Apartment Duc Medinacelli By Interhome
- Apartamento Centrico A Segunda Linea De Playa
- Apartmán Costa Linda 107
- Villa Estrella By Interhome
- Apartment Edificio Beausoleil By Interhome
- Piso Centrico 2 Habitaciones Cerca Del Mar
- Rentalmar El Capitan
- Versalles 43
- Hotel El Templo Del Sol
- Apartamento Acogedor En Mont-Roig Del Camp: 2 Habitaciones, Piscina, Aire Acondicionado - Es-9-152
- Apartamento Con Vista En L'Hospitalet Del Infant
- Arenda Pino Alto Villa Lotus
- Apartamento Con Vistas, Entre Mar Y Montana
- Apartamento En Primera Linea En Miami Playa - Es-9-184
- Apartamento En El Centro De Miami Platja 155B - Inmo22
Beach Resort La Margarita
C. Llastres, 1 Costalingua S.A. Beach Resort La Margarita, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Vila Beach Resort La Margarita L'L'Hospitalet de l'Infant se nachází v umístění na pobřeží 25 minut chůze od Pláž El Torn. Tato 2-ložnicová vila je vybavena kuchyňkou, a také 1 koupelnami.
Arenda Villa Perla
13 Carrer De La Tramuntana, L'Hospitalet de l'Infant, Španělsko
Ve městě L'Hospitalet de l'Infant se nachází 4-pokojová vila Arenda Villa Perla o rozloze 380 m², která pojme 8 hostů. Secalu Park je 2 km daleko, zatímco Club de Golf Bonmont Terres Noves je…