Coma-ruga
Coma-ruga otelleri ve daireleri, Coma-ruga'deki tüm konaklama tesisleri
Camping Sant Salvador
Avinguda Palfuriana 88-92, Coma-ruga, İspanya
Sahildeki Camping Sant Salvador Otel, misafirlere güneş terası, golf kursları sunmaktadır. Konaklama tesisi, Auditorio Pau Casals'dan 300 metre ve Playa De Sant Salvador'dan 100 metre uzaklıkta yer…
Camping Estival Vendrell Platja
Avinguda Del Sanatori, S/N, Coma-ruga, İspanya
Camping Vendrell Platja Otel, özel bir kasa, emanet bagaj hizmeti içeren konaklama imkanı sunmakta ve Ciutadella Iberica Kalesi'a 2 km uzaklıktadır. Bu tesis, Santa Crue Kalesi'a 1 km uzaklıktadır.
Coma-ruga'deki 4 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Estival Maramar Otel
Avenida Brisamar, 44-50, Coma-ruga, İspanya
Estival Maramar Otel Coma-ruga, 4 yıldızlı bir otel olup Platja del Francàs plajına 750 metre uzaklıkta, plajda güneş şemsiyeleri gibi olanaklar ve 611 oda sağlar. Santa Crue Kalesi'a 6 km…
4R Gran Europe Otel
Av. Palfuriana, 125-127, Coma-ruga, İspanya
Konforlu 4 yıldızlı 4R Gran Europe Otel Coma-ruga, Pau Casals Müzesi'nın yakınlarında deniz manzaralı konaklama imkanı sunar. Otel, 179 odadan oluşur ve çok dil bilen personelin mükemmel hizmetleri…
Coma-ruga'deki 3 yıldızlı oteller
Daha fazla göster + Daha az -
La Font Del Roc Otel
Avenida Reina Fabiola 35, Coma-ruga, İspanya
3 yıldızlı La Font Del Roc Otel, Coma-ruga şehrinde El Roc Sant Cayeta civarında bulunmaktadır. Parque de atracciones tabaris otelden 3 kilometre mesafede, Arc de Berà Anıtı ise 1 kilometre mesafede…
Hotel Brisamar Suites
Avinguda Generalitat, 2, Coma-ruga, İspanya
Parque de atracciones tabaris'den 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan harika Hotel Brisamar Suites Coma-ruga, göl manzarasına bakan 6 oda sunmaktadır. Bu harika otel, ortak alanlarda Wi-Fi, özel…
Coma-ruga'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- 1ª Linea De Playa. Apartamento: La Calma
- Near Beaches Large Private Patio, Aircon & Community Pool
- Luminoso Apartamento Coma-Ruga A 3 Min De La Playa
- Casa Can Miras
- Playa Primera Linea Costa Dorada
- Apartaments Les Palmeres Coma-Ruga
- Coma-Ruga Platja Daire
- Villa Mirador Del Mar Hostel
- Unter Den Linden Daire
- Casa Con Piscina Ideal Vacaciones En La Playa
- Beach & Pool Sant Salvador - 150M From Sea
- Holiday Home El Garrofer By Interhome
- Comarruga Playa Daire
- Apartment Azur At 100M. Of The Beach
- Little Paradise . Apartment In Front Of The Sea
- Amazing In Front Of The Sea Apartment
- Chez Ana Daire
- R153 - Espaciosa Villa Con Piscina Privada En Coma
- Lydia'S House Daire
- Encantador Apto En La Playa
- Alberg Coma-Ruga Xanascat
- Apartamento A 300 Mts De La Playa, 25 Minutos De Port Aventura Y 50 De Barcelona
- Acogedor Y Bonito Apartamento En El Centro
- HolaCamp Sant Salvador
- Apartament Inclusiu Coma-Ruga
- 5 Bedroom Stunning Home In Roda De Bera
- Apartamento Francas
- Pierre & Vacances Comarruga
- Comarruga Playa Apartamento Con Piscina
- Romantico Loft Con Vistas Impresionantes
- Bonito Apartamento A 2 Minutos De La Playa Con Vistas Al Mar
- Holiday Home Masia Blanca By Interhome
- Casa Socias Villa
- Apartamento Spa Coma-Ruga By Marcalma
- R154 Apartamento Frente Al Mar En Coma-Ruga 3
- Casa Roc De Sant Gaieta Villa
- Nice Apartment In Coma-Ruga With Wifi And 2 Bedrooms
- Comarruga Playa Villa
- Villa Torre Yato By Interhome
- At503 Ground Floor & Pool, Beach 15Min Walk Away
- Nanda House Villa
- Apartment Direkt Am Meer Von Coma-Ruga- Sant Salvador Del Vendrell - Costa Dorada By Interhome
- ¡Espectacular Apto Con Vistas Al Mar Con Wifi!
- Duplex Con Terraza En La Playa Daire
- Casa A 50 Metros De La Playa Villa
- Comarruga Playa Daire
- Charming Apartment With Mountain View In Francas - 45M²
- Apartment Ribera By Interhome
- Villa Di Esperanza
Private Villa With Pool & Bbq - Barcelona
Carrer De Vidal I Barraquer, Coma-ruga, İspanya
Museo de la Radio Luis del Olmo'a 20 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Private Villa With Pool & Bbq - Barcelona, bahçe manzarasına sahip konaklama imkanı sunmaktadır. Özel yüzme havuzlu konaklama…
R5 Casa Colonial Villa
10 Carrer Xiprers, Coma-ruga, İspanya
200 m²'lik R5 Casa Colonial Villa, Platja de Sant Salvador plajına 400 metre uzaklıktadır. Bu villada 4 yatak odası, tam donanımlı mutfak ve 4 banyo odası bulunmaktadır.